Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim
 

ogn. Żarek zaprasza do salki edukacyjnej „OGNIK”

ogn. Żarek zaprasza do salki edukacyjnej „OGNIK”

Komenda Główna Straży Pożarnej

Komenda Główna Straży Pożarnej

Komenda Wojewódzka PSP
w Gorzowie Wlkp.

Komenda Wojewódzka PSP w Gorzowie Wlkp.

Czad i ogień
Obudź czujność!

Kampania Ogień i czad

Bip KM PSP Gorzów Wlkp.

Odwiedzający stronę:
 - zalogowani: 0
 - goście: 0

 

Aktualności


Wizyty Komendanta Miejskiego PSP w jednostkach OSP gminy Deszczno

ospdeszczno12.jpgW dniu 15 marca br. st. kpt. Patryk Maruszak Komendant Miejski PSP odwiedził jednostki OSP z terenu gminy Deszczno - OSP Ulim, OSP Krasowiec oraz OSP Deszczno.

Spotkania te to kontynuacja cyklu wizyt mających na celu zapoznanie się z terenem powiatu gorzowskiego, nadzór nad bezpieczeństwem pożarowym, poznanie funkcjonowania jednostek OSP zarówno tych lokalnych jak i włączonych do KSRG. Przy okazji tych roboczych spotkań Komendant wręczył każdemu Prezesowi OSP podziękowanie za zaangażowanie oraz sprawne zrealizowanie zadań publicznych - zakupów sprzętu ratowniczego przy wykorzystaniu dotacji MSWiA.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu gorzowskiego oraz zgodnie z analizą Komendy Głównej PSP dot. funkcjonowania krajowego systemu ratowniczo - gaśniczego, Komendant Miejski PSP podczas tych wizyt zapoznaje się z możliwościami organizacyjnymi i sprzętowymi jednostek OSP w gminach najbardziej zagrożonych pod względem pożarowym.

Z analiz wynika, że na terenach gmin Deszczno i Bogdaniec, w związku z dużym zagrożeniem pożarowym ale i komunikacyjnym, należy dążyć do włączenia jeszcze jednej jednostki do Systemu.Bartłomiej Mądry

16-03-2017, 10:47:18


powrót

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim
Copyright © 2009 KMPSP Gorzów Wlkp.