Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim
 

ogn. Żarek zaprasza do salki edukacyjnej „OGNIK”

ogn. Żarek zaprasza do salki edukacyjnej „OGNIK”

Komenda Główna Straży Pożarnej

Komenda Główna Straży Pożarnej

Komenda Wojewódzka PSP
w Gorzowie Wlkp.

Komenda Wojewódzka PSP w Gorzowie Wlkp.

Czad i ogień
Obudź czujność!

Kampania Ogień i czad

Bip KM PSP Gorzów Wlkp.

Odwiedzający stronę:
 - zalogowani: 0
 - goście: 0

 

Aktualności


Walne zebranie sprawozdawcze OSP Mościce

ospmoscice1.jpgW dniu 4 marca br. w siedzibie jednostki OSP Mościce odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze. Na spotkanie Prezes OSP Mościce - dh Krzysztof Kamiński zaprosił m. in. Komendanta Miejskiego PSP w Gorzowie Wlkp. - st. kpt. Patryka Maruszaka, Wiceprezesa Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP - dh. Józefa Kruczkowskiego oraz Prezesa Oddziału Miejsko - Gminnego ZOSP RP Miasta i Gminy Witnica - dh. Dariusza Jaworskiego.
Podczas spotkania Prezes Kamiński przedstawił sprawozdania z realizacji zadań za rok 2016, omówił przeprowadzone prace, udział w działaniach ratowniczo - gaśniczych oraz szkoleniach. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej nie wniósł uwag do pracy Zarządu Jednostki OSP Mościce.
W dalszej kolejności omówiono plany na rok bieżący. W trakcie dyskusji Komendant Miejski PSP w Gorzowie Wlkp. przedstawił plany dot. organizowanych w roku 2017 ćwiczeń i szkoleń OSP.

Naczelnik OSP Mościce dh Kamiński Zygmunt zaprezentował otrzymany Medal PTTK, który jednostka otrzymała w dowód uznania za pomoc i wzajemną współpracę w organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży.

Jednostka OSP Mościce, włączona do KSRG w maju 2008r. w ubiegłym roku brała udział w 38 działaniach ratowniczo - gaśniczych.
Tworzy ją 32 druhów, Prezesem OSP jest dh Kamiński Krzysztof, a Naczelnikiem OSP dh Kamiński Zygmunt.


Bartłomiej Mądry

7-03-2017, 10:41:44


powrót

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim
Copyright © 2009 KMPSP Gorzów Wlkp.