Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim
 

ogn. Żarek zaprasza do salki edukacyjnej „OGNIK”

ogn. Żarek zaprasza do salki edukacyjnej „OGNIK”

Komenda Główna Straży Pożarnej

Komenda Główna Straży Pożarnej

Komenda Wojewódzka PSP
w Gorzowie Wlkp.

Komenda Wojewódzka PSP w Gorzowie Wlkp.

Czad i ogień
Obudź czujność!

Kampania Ogień i czad

Bip KM PSP Gorzów Wlkp.

Odwiedzający stronę:
 - zalogowani: 0
 - goście: 0

 

Aktualności


Projekt "Wiem i potrafię" - wspólne zajęcia z Zespołem Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie

zks7.jpgW dniach 10 i 17 listopada 2016 r. w naszej sali Ognik przy JRG nr 1 mieliśmy przyjemność gościć wychowanków Zespołu Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie Wlkp. Bardzo liczna grupa młodzieży zaskoczyła nas ogromnym zainteresowaniem, ciekawością oraz potrzebą zdobycia wiedzy dot. zarówno bezpiecznych zachowań ale i pracy strażaka. W czasie tych spotkań omówiono wiele aspektów dot. zarówno sposobów alarmowania służb ratowniczych jak i zachowań podczas wszelkiego rodzaju niebezpiecznych sytuacji, które mogą spotkać każdego z nas.
Dużym zainteresowaniem cieszył się również spacer po JRG nr 1 ze szczególnym uwzględnieniem garażu. Każdy mógł z bliska zobaczyć wozy strażackie jak również sprzęt służący do ratowania ludzi.

W ramach "rewanżu" w dniu 22 listopada 2016 r.

mieliśmy przyjemność gościć w siedzibie Zespołu Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie Wlkp. gdzie na pogadance z rodzicami i opiekunami młodzieży omówiliśmy niezbędne kwestie dot. bezpieczeństwa w życiu codziennym.

Serdecznie dziękujemy za możliwość współpracy.

Zespół Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie Wlkp. do 31 grudnia 2016 r., w ramach rządowego „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2016 – 2017” opracowanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, realizuje projekt pn. „Wiem i potrafię”.Bartłomiej Mądry

20-12-2016, 8:57:55


powrót

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim
Copyright © 2009 KMPSP Gorzów Wlkp.