Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim
 

ogn. Żarek zaprasza do salki edukacyjnej „OGNIK”

ogn. Żarek zaprasza do salki edukacyjnej „OGNIK”

Komenda Główna Straży Pożarnej

Komenda Główna Straży Pożarnej

Komenda Wojewódzka PSP
w Gorzowie Wlkp.

Komenda Wojewódzka PSP w Gorzowie Wlkp.

Czad i ogień
Obudź czujność!

Kampania Ogień i czad

Bip KM PSP Gorzów Wlkp.

Odwiedzający stronę:
 - zalogowani: 0
 - goście: 0

 

Aktualności


XIII Jarmark Adwentowy w Kostrzynie nad Odrą

jarmark2.jpg3 grudnia 2016 r. w Kostrzynie nad Odrą odbył się XIII Jarmark Adwentowy organizowany przez DPS "Dom Seniora" w Kostrzynie nad Odrą wspólnie ze Stowarzyszeniem Ars Vita.
Pomysłodawczyni, a zarazem dyrektor DPS „Dom Seniora” Bogusława Strojnowska, zaprosiła do udziału w imprezie kostrzyńskie stowarzyszenia, organizacje, osoby prywatne, firmy, grupę Free Riders Kostrzyn nad Odrą oraz Starostwo Powiatowe, które było reprezentowane przez wicestarostę gorzowskiego Marcina Cyganiaka.
Trzynastka okazała się szczęśliwa w tym roku: pogoda dopisała, więc na placu zebrało się mnóstwo mieszkańców, którzy zgodnie przyznali, że był on bardzo udany.

Nie zabrało również strażaków z JRG PSP Kostrzyn nad Odrą, którzy prowadzili kampanię społeczną „Czad i Ogień. Obudź czujność” rozdając ulotki informacyjne oraz udzielając fachowych porad związanych z niebezpieczeństwem jaki stanowi czad i jak się przed nim uchronić.

Licznie przybyłe dzieci i młodzież wykorzystała okazję, aby wsiąść do samochodu strażackiego i choć przez chwilę poczuć się jak Strażak Sam.


Bartłomiej Mądry

6-12-2016, 12:30:23


powrót

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim
Copyright © 2009 KMPSP Gorzów Wlkp.