Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim
 

ogn. Żarek zaprasza do salki edukacyjnej „OGNIK”

ogn. Żarek zaprasza do salki edukacyjnej „OGNIK”

Komenda Główna Straży Pożarnej

Komenda Główna Straży Pożarnej

Komenda Wojewódzka PSP
w Gorzowie Wlkp.

Komenda Wojewódzka PSP w Gorzowie Wlkp.

Czad i ogień
Obudź czujność!

Kampania Ogień i czad

Bip KM PSP Gorzów Wlkp.

Odwiedzający stronę:
 - zalogowani: 0
 - goście: 0

 

Aktualności


Zakończenie szkolenia z zakresu kierowania ruchem drogowym

kurs02.jpgW dniu 07 marca 2015r. w siedzibie Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 1 PSP w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 108 odbyło się szkolenie z zakresu kierowania ruchem drogowym podczas wykonywania czynności związanych z prowadzeniem akcji ratowniczej. Szkolenie dla naszych druhów - ochotników z jednostek OSP z terenu powiatu gorzowskiego przeprowadził st. kpt. Rafał Naks - starszy wykładowca Ośrodka Szkolenia KW PSP w Gorzowie Wlkp. z siedzibą w Świebodzinie.
Szkolenie przeprowadzono zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 6 lipca 2010r. w sprawie kierowania ruchem drogowym (Dz. U. Nr 123 poz. 840).

Szkolenie zakończono testem sprawdzającym nabytą wiedzę. Szkolenie pozytywnie ukończyło 50 druhów z czego 47 z jednostek w Bogdańcu, Kłodawie, Santocku, Różankach, Janczewie, Lipkach Wielkich, Deszcznie, Witnicy, Mościcach i Lubiszynie a 3 z OSP Lubno - jednostki przewidzianej do włączenia do systemu.

Serdecznie gratulujemy ukończonego szkolenia.

W miesiącu kwietniu nasza Komenda planuje zorganizować jeszcze szkolenia: Dowódców OSP oraz Kierowców konserwatorów sprzętu ratowniczego OSP. Liczba miejsc mocno ograniczona.

Bartłomiej Mądry

10-03-2015, 8:56:33


powrót

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim
Copyright © 2009 KMPSP Gorzów Wlkp.