Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim
 

ogn. Żarek zaprasza do salki edukacyjnej „OGNIK”

ogn. Żarek zaprasza do salki edukacyjnej „OGNIK”

Komenda Główna Straży Pożarnej

Komenda Główna Straży Pożarnej

Komenda Wojewódzka PSP
w Gorzowie Wlkp.

Komenda Wojewódzka PSP w Gorzowie Wlkp.

Czad i ogień
Obudź czujność!

Kampania Ogień i czad

Bip KM PSP Gorzów Wlkp.

Odwiedzający stronę:
 - zalogowani: 0
 - goście: 0

 

Aktualności


Spotkanie z przedstawicielami THW Seelow Niemcy w sprawie współpracy w roku 2015

spotkanie1.jpgDnia 12 lutego 2015 w siedzibie Technicznej Służby Ratowniczej w Seelow odbyło się spotkanie robocze dotyczące wzajemnej współpracy w roku 2015. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp. w tym Komendant Miejski mł. bryg. Krzysztof Strzyżykowski , Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu, Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej Dębno oraz z ramienia strony niemieckiej Ulf Oetzmann – Pełnomocnik Technicznej Służby Ratowniczej na obszarze działania Frankfurtu nad Odrą, Pełnomocnik Lokalny THW Seelow Thomas Schwarz i odpowiedzialny za współpracę zagraniczną w THW Seelow Peter Strohbach.
Na spotkaniu omawiane były wspólne przedsięwzięcia w minionym 2014 roku oraz możliwość realizacji przedsięwzięć o charakterze międzynarodowym w roku 2015. Obecni na spotkaniu przedstawiciele Komend PSP i OSP jak i Technicznej Służby Ratowniczej z Niemiec przedstawili propozycję i datę wspólnych spotkań i ćwiczeń.

Powyższe ćwiczenia poprzedzone będą spotkaniem mającym na celu doprecyzowanie zagadnień i poszczególnych epizodów użytych w ćwiczeniach.


Andrzej Węsierski

16-02-2015, 14:41:55


powrót

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim
Copyright © 2009 KMPSP Gorzów Wlkp.