Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim
 

ogn. Żarek zaprasza do salki edukacyjnej „OGNIK”

ogn. Żarek zaprasza do salki edukacyjnej „OGNIK”

Komenda Główna Straży Pożarnej

Komenda Główna Straży Pożarnej

Komenda Wojewódzka PSP
w Gorzowie Wlkp.

Komenda Wojewódzka PSP w Gorzowie Wlkp.

Czad i ogień
Obudź czujność!

Kampania Ogień i czad

Bip KM PSP Gorzów Wlkp.

Odwiedzający stronę:
 - zalogowani: 0
 - goście: 0

 

Aktualności


mł. kpt. mgr inż. Artur Tyczyński - Zastępca Dowódcy JRG Kostrzyn nad Odrą

artur.jpgZ dniem 1. lutego 2015r. Komendant Miejski PSP w Gorzowie Wlkp. mł.bryg. Krzysztof Strzyżykowski mianował na stanowisko Zastępcy Dowódcy Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Kostrzynie nad Odrą Pana mł.kpt. Artura Tyczyńskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na nowym stanowisku!

Pan mł. kpt. mgr inż. Artur TYCZYŃSKI jest funkcjonariuszem z 19-letnim stażem pracy. Swoje ślubowanie strażaka złożył w roku 1996 w ówczesnej Komendzie Rejonowej PSP w Słubicach. W roku 2004 ukończył Akademię Rolniczą w Szczecinie uzyskując tytuł magistra inżyniera. W roku 2007 został uhonorowany srebrnym Medalem Za Zasługi Pożarnictwa. W roku 2008 ukończył Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu uzyskując tytuł technika pożarnictwa. W roku 2012 został awansowany do stopnia młodszego kapitana PSP. W roku 2013 z rąk Ministra Spraw Wewnętrznych otrzymał brązową Odznakę "Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej". W 2015r. ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie dla strażaków ubiegających się o zajmowanie stanowisk oficerskich związanych z działaniami ratowniczymi (SPF-15).
Od początku swojej strażackiej kariery pełni służbę w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Kostrzynie nad Odrą, ostatnio na stanowisku dowódcy zmiany. Posiada fachową wiedzę popartą doświadczeniem zawodowym zdobytym w trakcie przebiegu służby. Brał udział w wielu akcjach ratowniczo - gaśniczych.

Bartłomiej Mądry

13-02-2015, 13:08:21


powrót

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim
Copyright © 2009 KMPSP Gorzów Wlkp.