- zalogowani: 0
 - goście: 0

Aktualności

Mistrzowski Wydział Organizacyjno - Kadrowy naszej Komendy! GRATULACJE!

miedwie1.jpgW dniu 16 sierpnia 2014r. w Stargardzie Szczecińskim odbyły się Mistrzostwa Polski Strażaków w Maratonie MTB - IX MARATON MTB DOOKOŁA JEZIORA MIEDWIE.

Na starcie 58 kilometrowej trasy ustawiło się niespełna 1400 zawodników w tym oczywiście Nasi Mistrzowie z Komendy Wojewódzkiej PSP w Gorzowie Wlkp. - Robert Suszczyński i Maciej Iwko.

W tym roku, do zawodów stanęły również dwie nasze koleżanki z Wydziału Organizacyjno - Kadrowego KM PSP w Gorzowie Wlkp. - Monika Fijałkowska i Justyna Korzeniewska.

Po zaciętym boju Mistrzynią Polski MTB w kategorii kobiet (strażaczek) została Justyna Korzeniewska z bardzo dobrym czasem 2:12:36,15 (15 miejsce w klasyfikacji OPEN).
Na trzecim stopniu podium uplasowała się Monika Fijałkowska z czasem 2:44:23,90.

SERDECZNIE GRATULUJEMY NASZYM MISTRZYNIOM!!!

Koledzy z KW PSP w Gorzowie Wlkp. i tym razem nie zawiedli plasując się na drugim (Maciej Iwko) i trzecim (Robert Suszczyński) miejscu! Po raz kolejny - GRATULUJEMY!